Gregg Braden w Polsce

GREGG BRADEN

HUMAN BY DESIGN - CZŁOWIEK JAKO PROJEKT

14-15 WRZEŚNIA 2019

WARSZAWA 

Dwudniowe seminarium to eksperymentalny wykład, podczas którego amerykański naukowiec przekracza tradycyjne granice między nauką, a duchowością, odkrywając oparte na nauce techniki pobudzające niezwykły, ludzki potencjał.

Od 33 lat Gregg Braden pisze książki, bada wioski w wysokich górach, analizuje starożytne tradycje i teksty. Jego nowy program zawiera najnowsze odkrycia naukowe, dotyczące nowych klas neuronów, które pomagają, m.in. uzyskać dostęp do zaawansowanych stanów świadomości oraz głębokiej intuicji. Teraz wiemy, że takie stany świadomości są dostępne nie tylko dla joginów czy mnichów, ale także dla każdego człowieka, co sprawia, że stajemy się w pełni świadomi naszych możliwości.

Jesteśmy jedyną formą życia, która może świadomie obudzić potencjał samoregulacji naszej biologii. Potrafimy doskonale wzmocnić swój system odpornościowy oraz pobudzić enzymy długowieczności, znajdujące się w każdej komórce naszego ciała. 

Z wykształcenia jest typowym naukowcem, lecz w swoich poszukiwaniach stara łączyć zachodnią naukę z duchowością. Podróżował do najdalszych zakątków Ziemi gdzie rozmawiał z szamanami, mnichami i joginami. 

To spotkanie to coś więcej niż debata filozoficzna, ponieważ nasz świat się zmienia znacznie szybciej niż podręczniki oraz cały system edukacji w naszych szkołach. Musimy zacząć myśleć i żyć inaczej, teraz bardziej niż kiedykolwiek wcześniej, aby móc zrozumieć te zmiany w zdrowy i harmonijny sposób. Nie chodzi tu tylko o przetrwanie, a o rozwój w nowym świecie, który właśnie się kształtuje.

Poznaj sprawdzone i łatwe w użyciu techniki, aby:

  • uzyskać dostęp do głębokich stanów intuicji;

  • dotrzeć do głębokich stanów emocjonalnego i fizycznego uzdrawiania;

  • odkryć tajemnicę i znaczenie bardzo potężnych stanów tzw. super świadomości;

  • zastosować te odkrycia w relacjach osobistych, biznesowych i podczas podejmowania  ważnych, życiowych decyzji;

  • realizować siebie w zgodzie ze sobą

  • poznaj tajemnice syntezy DNA, aby zrozumieć czym jest mózg w sercu i jak korzystać z komórek serca, które myślą, czują i pamiętają


Przyjrzyj się dokładnie badaniom, które wynoszą nas ponad tradycyjne myślenie dotyczące ludzkich możliwości. Nowe odkrycia, począwszy od ewolucji człowieka i genetyki, aż po współczesną neurokardiologię, obalają ponad 150 lat dotychczasowego myślenia o naszym pochodzeniu i możliwościach.

Skorzystaj ze starożytnej mądrości, wspieranej przez naukę XXI wieku do zbudowania na nowo relacji z własnym ciałem i ze światem.

JEDYNE TAKIE WYDARZENIE W POLSCE!

Jako patron wydarzenia mamy dla Ciebie specjalną zniżkę na bilety SILVER i GOLD: -10%.

Wystarczy, że do nas napiszesz. 

Procedura rejestracji, podobnie jak poprzednio, jest następująca:

 

  • potwierdzasz chęć skorzystania ze zniżki pisząc do nas lub wypełniając formularz

 

 

  • my wysyłamy Twoje zgłoszenie wraz z adresem mailowym do Organizatora, który z kolei prześle do każdego specjalny, indywidualny kod, uprawniający do uzyskania zniżki przy zakupie biletu SILVER lub GOLD

  • kolejny krok to zalogowanie się na stronie Organizatora (szczegóły otrzymasz w mailu) i używając kodu wykupić odpowiedni bilet wstępu już ze zniżką

AVIDA Akademia Rozwoju Bożena Lewicka

T: +48 883 434 963, gdy nasi konsultanci są zajęci, zadzwoń pod nr  +48 501 162 543