Silva Power

Silva Power

To kurs złożony z obydwu części kursu podstawowego, czyli SILVA LIFE SYSTEM i SILVA INTUITION SYSTEM.

Poprzez techniki relaksacji, wizualizacji i medytacji uczysz się oczyszczać z negatywnych programów i emocji, wzmacniać swoje zdrowie i regenerować siły. A to wszystko po to, aby przygotować grunt pod swoją „życiową drogę”. 

Techniki, których nauczysz się podczas kursu pokażą Ci jak wykorzystywać potęgę swojego umysłu, myśli i wyobraźni, aby utrzymać lub poprawić własne zdrowie poprzez wizualizacje uzdrawiające oraz pomóc wyzdrowieć tym, których kochasz.

Odkrycia współczesnej fizyki i biologii uzasadniają nam, że na poziomie kwantowym energia naszych myśli transformowana jest na naszą rzeczywistość. Pisze o tym Gregg Bradden w swej książce: „Boska matryca” (dostępna na: www.sklepavida.pl).

 

Podczas warsztatów Metody Silvy nauczysz się wielu prostych i praktycznych technik do codziennego stosowania. Metoda Silvy zawiera także ćwiczenia psychometryczne i rozwijające zdolności postrzegania pozazmysłowego, które wprowadzą Cię w głębszy wymiar duchowości i sensu życia, aby móc lepiej kierować swoim życiem i czynić je coraz lepszym. Podczas tego kursu uzyskasz energię do  pokonywania trudności.

Jeżeli Ty również chcesz zmienić swoje życie...

  • i skorzystać z najlepszych narzędzi, przebadanych przez liczne instytucje

  • poznać techniki stosowane od 50-ciu lat w 112 krajach świata przez 6 milionów ludzi

  • przekraczać granice i osiągać zamierzone cele

  • cieszyć się życiem i być szczęśliwym

 

To udział w kursie Silvy jest dobrym rozwiązaniem.

Please reload

KAŻDY, kto uczestniczy po raz pierwszy w seminarium SILVA POWER, który składa się z dwóch kursów SILVA LIFE SYSTEM oraz INTUITION (również absolwenci kursu podstawowego Silvy) otrzymuje 2 NOWE DYPLOMY i 2 NOWE LEGITYMACJE ukończenia kursu, która uprawniają do jego powtarzania z  obniżoną opłatą.

AVIDA Akademia Rozwoju Bożena Lewicka

T: +48 883 434 963, gdy nasi konsultanci są zajęci, zadzwoń pod nr  +48 501 162 543