Sukces: pełnią życia

SUKCES: PEŁNIĄ ŻYCIA - O.F.M. JUSTIN BELITZ (USA)

Sukces: pełnią życia. 
Warsztaty duchowości i medytacji.

W programie:

 • formułowanie celów

 • znalezienie swojej misji

 • osiągnięcie sukcesu

 • poznanie siebie – swoich mocnych i słabszych stron

O wykładowcy:

Justin Belitz, O.F.M. urodził się i wychował w Omaha, Nebraska. W roku 1954 wstąpił do zakonu Franciszkanów i dostał święcenia kapłańskie w 1961 roku. Jest założycielem i dyrektorem Franciszkańskiego Centrum Hermitage, Inc. W Indianapolis, Indiana. Jest to Ośrodek poświęcony sprawom rozwoju osobistego i duchowości. Wykładał w całych Stanach Zjednoczonych, Europie, na Bliskim Wschodzie, na Karaibach i Australii. Swoją wiedzą dzielił się z grupami rodziców i nauczycieli, Stowarzyszeniem Świętego Imienia, wykładał dla rad parafialnych, na uniwersytetach dla studentów, brał udział w spotkaniach w szkołach zarówno prywatnych jak i publicznych, prowadził seminaria zarządzania dla managerów, biznesmenów, pracowników szpitali, itp.

Justin Belitz jest Polakiem z pochodzenia i autorem książki pod tym samym tytułem, wydanej w Polsce w roku 1999 przez Wydawnictwo KOS. Warsztaty "Sukces: pełnią życia" to wyjątkowe seminarium ze względu na swoją treść, sposób prowadzenia i charyzmę wykładowcy. W Polsce było ono prezentowane pod koniec lat 90-tych w Warszawie, we Wrocławiu i w Katowicach i za każdym razem cieszy się ogromnym powodzeniem.

Justin Belitz, z punktu widzenia teologa i duchownego, tłumaczy m.in.: na czym polega wyjątkowość Metody Silvy oraz wartość technik umysłowych i medytacji nauczanych na kursach Samokontroli Umysłu.

A teraz zadaj sobie pytania:

 • Czy chcesz doświadczać w życiu więcej spokoju i mniej stresu?

 • Czy chcesz więcej od życia?

 • Czy chcesz więcej równowagi w codziennym programie zajęć?

 

W czasie dwudniowych warsztatów nauczysz się i doświadczysz technik, które mogą pomóc Ci osiągnąć te – i wszelkie inne cele, których pragniesz! Program ten ma pomóc Ci w nabyciu umiejętności życia w pełni i z sukcesem, osiągając harmonię pomiędzy Twoją duchowością i fizycznością.

W czasie warsztatów, poza częścią teoretyczną, wykorzystane są takie środki jak: medytacja, muzyka, ćwiczenia fizyczne, dyskusje w małych grupach, pomoce audio-wizualne, elementy samooceny i mnóstwo zabawy.

Podczas warsztatów "SUKCES: PEŁNIĄ ŻYCIA" dowiesz się jak:

 • określać swoje cele osobiste i je osiągnąć;

 • planować swoje życie;

 • utrzymywać pozytywne nastawienie do życia;

 • motywować siebie;

 • pokonywać lęki i wewnętrzne opory;

 • przejść z sukcesem i powodzeniem przez zmiany w życiu;

 • zaakceptować siebie i innych;

 • traktować problemy jako szanse do osiągnięcia sukcesu;

 

Dziesiątki tysięcy ludzi na całym świecie ukończyły warsztaty "Sukces: Pełnią Życia" osiągając wspaniałe wyniki. Ludzi, którzy obecnie żyją pełnią życia, na które wszyscy zasługujemy.

 

Osobista notatka od o. Justina

Drodzy Przyjaciele,

Seminarium "Sukces: pełnią życia" prowadziłem we wszystkich częściach świata. Jest dla mnie ogromnym przeżyciem spotykać i pracować z ludźmi w różnym wieku, różnych religii, kultur, zawodów pomagając im w znalezieniu drogi do spokojniejszego, bardziej produktywnego i szczęśliwszego życia!

Sukces w życiu jest w rzeczywistości prostym procesem, nawet w czasach, kiedy nasz ogarnięty obsesją postępu technicznego świat prowokuje, abyśmy myśleli inaczej. Najważniejszą sprawą jest: wybrać odpowiednie cele oraz utrzymać pozytywne nastawienie. Cała reszta dzieje się automatycznie.

Warsztaty oparte na mojej książce "Sukces – pełnią życia" wyjaśniają mechanizmy życia i sposób zastosowania tych mechanizmów. Jeśli dokonujesz odpowiednich wyborów, tworzysz dla siebie szczęśliwe życie. Inne wybory mogą spowodować, że Twoje życie będzie ciągłym brakiem wewnętrznej satysfakcji. Wybór zawsze zależy od Ciebie.

W czasie warsztatów wypełnisz szczegółowy kwestionariusz dotyczący samooceny, stworzysz dla siebie szereg celów w siedmiu głównych dziedzinach Twojego życia. Nauczysz się jak tworzyć oraz utrzymać swoje pozytywne nastawienie… i wiele innych rzeczy.

Skorzystaj z tej wyjątkowej okazji i ciesz się każdym dniem swojego życia. Do zobaczenia na warsztatach.

Niech Cię Bóg błogosławi! 
Justin Belitz

Jedyny TERMIN w Polsce:  26-27 maja 2018 r.
 

Miejsce: WARSZAWA

INWESTYCJA:  590 zł

Zniżka - 100 zł przy zapisie do 10 maja i opłacie przelewem całości 490 zł.

Organizator: AVIDA Akademia Rozwoju Bożena Lewicka

Dokonaj pozytywnej zmiany.  Żyj w szczęściu i harmonii.

Please reload

AVIDA Akademia Rozwoju Bożena Lewicka

T: +48 883 434 963, gdy nasi konsultanci są zajęci, zadzwoń pod nr  +48 501 162 543