Wyprawy rozwojowe

TENERYFA "ODDECH SŁOŃCA - ŻYCIE W HARMONII

24.11 - 01.12.2019

Costa Adeje

Ta wyprawa to połączenie wypoczynku i relaksu z dala od znajomych miejsc z rozwojem osobistym. Podczas tej wyprawy poznasz sposoby regeneracji przy pomocy świadomego oddechu i medytacji dynamicznej oraz ...


... doświadczysz sesji oddechu o charakterze transformacyjnym. Zapoznasz się i opanujesz proste sposoby zamiany stresu w sukces. Wypoczniesz, rozbudzisz swoją kreatywność i weźmiesz prawdziwy "oddech dla siebie". 

 

Każdego dnia dodatkowo proponujemy aktywności ruchowe, łagodne sesje oddechowe, pulsing i wypoczynek nad wodą.

Jeśli chcesz poczuć siebie bardziej, żyć z pasją i poczuć swój własny rytm, to wyprawa na Teneryfę - wyspę wiecznej wiosny jest dla Ciebie.

WCZASY Z SILVĄ I ODDECHEM

To połączenie wypoczynku i relaksu z rozwojem osobistym. Dzięki technikom oddechowym, medytacji i wizualizacji...


... odstresujesz się, zregenerujesz swoje siły, oczyścisz się z negatywnych programów i emocji, uwolnisz to, co oddziela Cię od Twych marzeń, rozwiniesz swoją intuicję i rozbudzisz kreatywność, odnajdziesz poczucie jedności i celu w swoim życiu.

 

Każdego dnia dodatkowo proponujemy aktywności ruchowe, malowanie intuicyjne lub masaż ciała. Zapraszamy do Bukowiny Tatrzańskiej!

WAKACYJNA AKADEMIA ROZWOJU DLA DZIECI z rodzicami

To świetne połączenie odpoczynku, relaksu i metod rozwojowych dla całej rodziny.

 

Dla dorosłych kurs Silvy, a dla dzieci kurs rozwoju. Zajęcia prowadzone są oddzielnie, ale w tych samych przedziałach czasowych, dlatego cała rodzina może po kursie porozmawiać o swoich doświadczeniach lub wspólnie stosować metody i sobie pomagać.

Ten program pozwoli zarówno Tobie indywidualnie, jak i Twojej rodzinie wzmocnić siebie i Wasze relacje.

WCZASY Z VEDIC ART I ODDECHEM

To 2 warsztaty w jednym: warsztaty oddechowe i warsztaty Vedic Art.

 

Podczas tego niezwykłego tygodnia wśród zielonych pagórków nauczysz się regenerować przy pomocy oddechu i twórczego procesu malowania. Doświadczysz sesji oddechu o charakterze transformacyjnym. Poznasz i zastosujesz proste sposoby na budowanie odporności psychicznej na co dzień poprzez świadomy oddech, odczuwanie emocji, malowanie z głębi serca. Zaczniesz kreować swoje życie w zgodzie ze swoją misją.

 

Zatrzymaj się na kilka dni w tym przepięknym miejscu i odetchnij…

Please reload

AVIDA Akademia Rozwoju Bożena Lewicka

T: +48 883 434 963  i  +48 501 162 543 (godz. 10.00 - 18.00)